© 2018 OMRO IFN S.A.

Karrierek

Szeretnél ilyen munkatársakat?

  • Elkötelezettek vagyunk a küldetésünk, értékeink és a mikrohitelezés filozófiája iránt

  • Lelkesen, szenvedélyből végezzük munkánkat

  • Egyre jobbak akarunk lenni

  • Csapatunkban mindenki fontos

  • Vezetőink meghallgatják mondanivalónkat

  • Egyensúlyban tartjuk a munkát és magánéletünket

Értékesítési vezető

Az ideális jelölt:

  • Van minimum 3 éves tapasztalata a B2B területén (pénzügyi és / vagy biztosítási szolgáltatások, fizetési rendszerek - elektronika vagy kereskedelmi, távközlés, egyéb szolgáltatások)

  • Vállalkozói szellem és erős „ Can do” mentalitás

  • Kapható gyakori utazásokra a környező megyékbe és B kategóriás  hajtási engedéllyel rendelkezik

  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készséggel rendelkezik az intézmény ügyfeleivel való kapcsolattartáshoz és együttműködéshez

  • Felelősségteljes, barátságos és kiegyensúlyozott

  • Pozitiv és határozott hozzáállása van

  • Számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Microsoft Office, Internet)

  •  Felsőfokú végzettsége van

Munkaköri leírás:

  • A környező megyék piaci felmérése a potenciális ügyfelek szempontjából

  • Az online és távközlési kampányok vezetésének kezelése, valamint B2B2C kapcsolatok építése és kezelése

  • Különböző promóciós rendezvényeken és találkozókon való részvétel, potenciális ügyfelekkel való találkozások

  • Hiteltermékek reklámozása és bemutatása a potenciális ügyfelek és partnerek számára

  • Ügyféltanácsadás

  • Az ügyfélportfólió fejlesztése és megfelelő kezelése

  • Az intézmény által kitűzött teljesítménycélok elérése

Küldje el önéletrajzát a recrutare@omro.ro címre

Csak a kiválasztott jelöltekkel kerülünk kapcsolatba.

ASP.Net and SQL Developer

Qualifications Needed:

  • 1+ years of experience;

  • Good or excellent knowledge of .NET Framework or .NET Core: C#, Web API or MVC;

  • Good knowledge of client side technologies, especially JavaScript, HTML, CSS

  • Microsoft SQL Server/T-SQL – capable of understanding and troubleshooting stored procedures

  • Security oriented mindset – understanding code and architecture vulnerabilities in a web context

Qualities Needed:

  • An ability to quickly and eagerly learn new technologies;

  • Excellent communication skills with a wide range of individuals (in English);

  • A collaborative approach to team projects.

Responsibilities:

  • Maintaining and developing new features for core financial system apps, API in a cloud based environment (Microsoft Azure)

  • Create, review and contribute to technical solutions and architectural decisions and follow them throughout the product’s development life cycle;

  • Perform code review;

  • Provide post-development maintenance for applications;

Please send your resume to recrutare@omro.ro